15 marca 2018 r. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Białymstoku odbyły się powiatowe eliminacje XIII Edycji Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych” pod Patronatem Starosty Białostockiego. Do eliminacji przystąpiło 18 uczestników (w kategorii Ósemka) podejmujących aktywność wolontariacką, wytypowanych ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z terenu Powiatu Białostockiego.

 

Z naszej szkoły wybranych zostało trzech uczniów: Zuzanna Wrona, Patrycja Dryl i Maksymilian Grodzki.
Młodzież pod opieką pani Beatrycze Smaszcz-Turosieńskiej zaprezentowała swoją społeczną działalność przed członkami jury, którzy zapoznali się z opisami pracy wolontaryjnej kandydatów, zawartymi w Kartach Uczestnictwa oraz z załączonymi do nich rekomendacjami. Z każdym z uczestników zostały również przeprowadzone rozmowy indywidualne. Po analizie wyników głosowania ustalono ósemkę wspaniałych.

Z naszej trójki WSPANIAŁYM została Patrycja Dryl i jako jedyna będzie reprezentowała Powiat Białostocki (ziemski) w eliminacjach Ogólnopolskich Konkursu w Warszawie.

Jedziemy do Warszawy!!!

Wszystkim wolontariuszom działającym w naszej szkole serdecznie gratulujemy, bo bez wspólnej pracy nie moglibyśmy tak daleko dojść. Dobro zawsze wraca i to zwielokrotnione.