Finał powiatowy 21 białostockiej edycji Samorządowego Konkursu Nastolatków

„Ośmiu Wspaniałych” -  2016r.

We wtorek 17 maja odbyło się uroczyste podsumowanie całorocznej pracy trójki naszych wolontariuszy.

Uczniowie klasy IIIb wraz z opiekunem zostali zaproszeni do ośrodka turystyczno-wypoczynkowego „Bukowisko” w Supraślu.  Maksymilian Michałowski i Agnieszka Mierzwińska zostali obdarowani upominkami w postaci grawerowanych kubków i długopisów oraz pamiątkowych dyplomów. Damian Czempiński, który znalazł się w finałowej ósemce szczebla powiatowego otrzymał prócz dyplomu sprzęt elektroniczny. Skromne dowody uznania otrzymali również opiekunowie, którzy dzielnie wspierali swoich podopiecznych w działaniach na rzecz potrzebujących.

Po zakończeniu części oficjalnej wszyscy zebrani udali się na zwiedzanie zabytków kultury sakralnej do pobliskiego Muzeum Ikon  oraz na wspólny obiad.

Organizatorzy akcji z dumą odczytali listę miejsc, osób i działań, które z własnej inicjatywy  wspierają Szkolne Koła Wolontariatu w naszym powiecie. Pogratulowali opiekunom tak wspaniałych uczniów i życzyli wytrwałości i dalszych sukcesów w pracy wolontaryjnej.

Opiekun Szkolnego Koła Wolontariatu p. Monika Andrejczuk