Dzisiejszy dzień upłynął w naszej szkole pod znakiem wszechobecnej miłości.            
Prócz romantycznej muzyki brzmiącej z głośników szkolnego radiowęzła, również i my czyli WOLONTARIUSZE postanowiliśmy uczcić to święto.

Uczniowie pod opieką pani Kamili Stypułkowskiej, pani Niny Pachwicewicz oraz pani Moniki Andrejczuk z wielką przyjemnością i zaangażowaniem sprzedawali zakupione na ten cel niespodzianki. Dużą popularnością cieszyły się róże, pocztówki, znaczki oraz własnoręcznie przygotowane i udekorowane pierniczki i ciastka walentynkowe.  
Akcja spotkała się z ogromnym zainteresowaniem zarówno gimnazjalistów jak i uczniów szkoły podstawowej. Tak aktywny udział  w walentynkowym kiermaszu wyraźnie wskazuje na to, iż w naszej szkole hasła: MIŁOŚĆ i PRZYJAŹŃ nie są nikomu obce.
Za ogromne wsparcie i pomoc dziękujemy uczniom oraz opiekunowi Samorządu Szkolnego
Środki zebrane podczas dzisiejszego dnia wesprą Szkolne Koło Wolontariatu


Monika Andrejczuk